Apartamenty Hotelowe 
Arche sp. z o.o.

ul. Bielawska 36 B
05-520 Konstancin- Jeziorna

tel. (22) 736 60 00; 530 989 986
fax. (22) 736 60 01
e-mail: konstancin@arche.pl

 

 

RECEPCJA

+48 (22) 736 60 00

+48 530 989 986

 

ApartamentyJednopokojowe apartamenty z łazienką i aneksem kuchennym o powierzchni 34 m² są skierowane na południową stronę. Takie apartamenty znajdują się na każdej kondygnacji budynku (od 1 do 5), większość z nich ma niewielkie balkony, a niektóre duże tarasy. Wyposażenie ich jest standardowe, choć funkcjonalne dla każdego. Aneks kuchenny jest wyposażony w zastawę dla dwóch osób, kuchnię elektryczną, lodówkę, stół kuchenny z krzesłami. Część sypialna apartamentów jest wyposażona w składane łoże małżeńskie, odbiornik telewizyjny, meble, fotel i niekiedy stanowisko do pracy przy komputerze. W przedpokoju znajduje się duża szafa.
Dwupokojowe twin & double apartamenty o powierzchni 40-45m² znajdują się od pierwszej do czwartej kondygnacji budynku, wśród nich są mieszkania z balkonami lub wykuszami, a niektóre posiadają tarasy. Taki apartament  twin stanowi sypialnia z jednoosobowym łóżkiem oraz salonik wypoczynkowo-gościnny, który wyposażony jest w wygodną, rozkładaną kanapę bądź drugie jednoosobowe łóżko. Natomiast w apartamencie double, w sypialni jest łoże małżeńskie a w saloniku fotele. Niekiedy stanowisko do pracy przy komputerze oraz inne meble. Salon połączony jest z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia i zastawę dla 2 osób. W łazienkach znajduje się natrysk. W każdym apartamencie znajdą Państwo także: dużą szafę, lodówkę, odbiornik telewizyjny.

Dwupokojowe king apartamenty o powierzchni 48-50m² znajdują się od pierwszej do czwartej kondygnacji budynku. Jest przygotowany do przyjęcia 3 osób. Taki apartament stanowi sypialnia z małżeńskim łóżkiem oraz salonik wypoczynkowo-gościnny, który wyposażony jest w wygodną, rozkładaną kanapę, fotel, odbiornik telewizyjny, inne meble a niekiedy biurko z krzesłem. Salonik połączony jest z aneksem kuchennym , gdzie jest kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka, stół kuchenny z krzesłami, naczynia, sztućce i zastawa kuchenna. Duża szafa znajduje się w przedpokoju. Łazienki z wanną.
Dwupokojowe plus apartamenty , to rodzinne czteroosobowe mieszkania (dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci). Takie mieszkania o powierzchni 48-50m², gdzie jest sypialnia z małżeńskim łóżkiem oraz wypoczynkowy salonik, który wyposażony jest w dwa rozkładane jednoosobowe łóżka, odbiornik telewizyjny, inne meble a niekiedy biurko z krzesłem. Salonik połączony jest z aneksem kuchennym , gdzie jest kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka, stół kuchenny z krzesłami, naczynia, sztućce i zastawa kuchenna dla 4 osób. Duża szafa znajduje się w przedpokoju.

Twitter
Facebook